Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Dancing Queens on The RoadRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 3.5
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 5.0
Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 4.0
The Game Caterers 2Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 4.5
A Clean SweepRated ★ 3.0- Seoul Check-inRated ★ 4.0
The Game CaterersRated ★ 3.5
House on Wheels Season 1Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5