Series
Ratings
24- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Incomplete LifeRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Transporter: The SeriesRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0