Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0