Series
Ratings
40
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0