Movies
Ratings
235
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
ClickRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 1.5
The ClassicRated ★ 3.0