Series
Ratings
233
Falling high school girl and Irresponsible teacher Lesson 2Rated ★ 2.5
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 2.5
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 2.5
In Time With YouRated ★ 3.5
Kaette Kitara Ippai Shite.Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
We Are! Let's Get the Party STARTO!!Rated ★ 2.0
ふろがーる!Rated ★ 3.5
O Maidens in Your Savage SeasonRated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5
WomanRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Who Killed Daigoro Tokuyama?Rated ★ 3.0
TalioRated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Best Friends in LoveRated ★ 2.5