Movies
Ratings
863
Days of Being WildRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.0
BrazenRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Young FrankensteinRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5- To Women Breaking ShacklesRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0- Boy in the PoolRated ★ 3.5
God's Crooked LinesRated ★ 3.0
DevilRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.5