Series
Ratings
93
Shop of the LampRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0- InuYashaRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 2.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0