Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0