Movies
Ratings
1135
EternityRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 0.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Good FortuneRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Choir of GodRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- The NonsenseRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
An Affair to Die ForRated ★ 1.0
BarbarianRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5