Movies
Ratings
248
The People UpstairsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Shot CallerRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Lost in the StarsRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
One SecondRated ★ 4.0
Wild ThingsRated ★ 3.0
A SeparationRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0