Series
Ratings
93
A Shop for KillersRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Good Witch Season 5Rated ★ 5.0
Good Witch Season 4Rated ★ 5.0
Good Witch Season 3Rated ★ 5.0
Good Witch Season 2Rated ★ 5.0
Good WitchRated ★ 5.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Chesapeake ShoresRated ★ 5.0