Movies
Ratings
756
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Sallie Gardner at a GallopRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Defying Gravity: The Curtain Rises on WickedRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Don't Call It MysteryRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.5