Series
Ratings
225
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense. Season 2Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Cinderella ClosetRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
MashleRated ★ 2.5
A Condition Called LoveRated ★ 3.5
SK8 the InfinityRated ★ 3.0