Titles you rated
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 0.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 1.0
March Comes in Like a LionRated ★ 2.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 1.0
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 2.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 1.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 1.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 1.0