Titles you rated
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.5
The Great Season 3Rated ★ 3.5
The GreatRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
We Were ThereRated ★ 3.5
KaosRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 2.5
All the Light We Cannot SeeRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0