Movies
Ratings
719
Speak No EvilRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
RunRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0- The Kingdom ExodusRated ★ 3.5
The Kingdom IIRated ★ 3.0
The KingdomRated ★ 3.0