Series
Ratings
16
Long VacationRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 5.0
Tokyo SeimenjoRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Edomae no ShunRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0