Series
Ratings
17
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0