Titles you rated
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 3.0
From the City of LodzRated ★ 3.5
Megan is MissingRated ★ 2.0
Eden LakeRated ★ 3.0
What Should We Have Done?Rated ★ 4.0
Kite LiberatorRated ★ 2.5
Freeze Die Come to LifeRated ★ 4.0
A Zed & Two NoughtsRated ★ 3.5
KiteRated ★ 4.0
Mother is a WhoreRated ★ 2.0- Tumbling Doll of FleshRated ★ 1.0
The Loved OnesRated ★ 3.5
VileRated ★ 2.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Strawberry ShortcakesRated ★ 4.0
The Neon DemonRated ★ 2.0
Slow Torture Puke ChamberRated ★ 0.5
Terrifier 3Rated ★ 1.5
I Saw the TV GlowRated ★ 4.5