Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5