Movies
Ratings
110
The FounderRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
My WayRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 5.0