Series
Ratings
278
Death's GameRated ★ 2.0
Island Part 2Rated ★ 2.0
Island Part 1Rated ★ 2.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
- すいかRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 1.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5- Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 2.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
- Black ButlerRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0