Series
Ratings
22
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5