Titles you rated
The IllusionistRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
DivaRated ★ 3.0
RunRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5