Movies
Ratings
27
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Stuck in LoveRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0