Titles you rated
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0