Series
Ratings
267
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.5
- New NonstopRated ★ 3.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5