Movies
Ratings
3386
The 5th WaveRated ★ 2.0
Son of SaulRated ★ 4.0
UnforgettableRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
CitizenfourRated ★ 3.5
What's the Time In Your World?Rated ★ 3.5
Silent HeartRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
AmyRated ★ 4.0- Strayer's ChronicleRated ★ 3.5
We Are Your FriendsRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.5