Movies
Ratings
685- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Good FortuneRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0- The Road to El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Land of HappinessRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Sir Alex Ferguson: Never Give InRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0