Series
Ratings
53- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
PaybackRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Seoul Check-inRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5