Movies
Ratings
302
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Before I FallRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
The BoyRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 4.0