Series
Ratings
99
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0