Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0