Series
Ratings
141
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.0- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 3.0
Her Private LifeRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 1.5
Witch HuntRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0