Series
Ratings
195- 내겐 너무 까칠한 매니저 - 비서진Rated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 5.0
LoversRated ★ 4.0- 광복 80주년 KBS 대기획 - 조용필, 이 순간을 영원히Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5
Our MovieRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 오래된 만남 추구Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0- 틈만나면,Rated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
PricelessRated ★ 3.0