Movies
Ratings
186
Baby and MeRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.0
The WaveRated ★ 2.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
Born to DanceRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.5
No EscapeRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.5