Series
Ratings
186
SkinsRated ★ 4.0- プライドRated ★ 4.0
Forbidden LoveRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- Neko ZamuraiRated ★ 2.5
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Ooku ~ Hana no Ran ~Rated ★ 3.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 2.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Mad MenRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 4.0- Dirty Sexy MoneyRated ★ 3.0
Two and a Half MenRated ★ 2.5- Two and a Half MenRated ★ 3.0
- Two and a Half MenRated ★ 3.5
Two and a Half MenRated ★ 3.5
Two and a Half MenRated ★ 3.5- Two and a Half MenRated ★ 3.5