Series
Ratings
49
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0