Movies
Ratings
183
Our TimesRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0