Series
Ratings
56
Voice season1Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 3.5