Series
Ratings
11- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 0.5