Movies
Ratings
50
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
TrumboRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 1.5
HelplessRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
ChawRated ★ 4.0