Series
Ratings
87
Sore wo Ai to MachigaerukaraRated ★ 2.5
Grace's HistoryRated ★ 3.0- Onsha no Midare Tadashimasu!Rated ★ 2.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 2.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 2.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 2.0
Gintama.Rated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama': EnchousenRated ★ 4.5
Gintama'Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Serial Experiments LainRated ★ 2.5- GintamaRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 1.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0