Movies
Ratings
15
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0