Series
Ratings
38
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0