Series
Ratings
27
The Innocent ManRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0