Series
Ratings
66
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 1.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0