Series
Ratings
132
Queen MantisRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Bee and PuppycatRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
MononokeRated ★ 5.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 3.5