Series
Ratings
193
Iron Man: Armored AdventuresRated ★ 5.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.5
- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 5.0
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 5.0- Saiyuki ReloadRated ★ 4.0
Fate/Kaleid Liner Prisma IllyaRated ★ 5.0
To Love-RuRated ★ 3.0- Tales of Zestiria: The CrossRated ★ 5.0
Tales of Zestiria: The CrossRated ★ 5.0- Detroit Metal CityRated ★ 5.0
- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 5.0- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 5.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 5.0